RKK – Icds.ee

Eesmärk on arendada Atlandi-üleses kogukonnas strateegilist mõtlemist Balti ja Põhjala riikide julgeolekuprobleemide üle, mis kätkevad nii sõjalist kui ka küber- ja energiajulgeolekut ning samuti ühiskonna sidususe ja toimepidevusega seotud küsimusi.

Foto:Robert Reisman

Uudised

RKK tegevjuht Dmitri Teperik rääkis Terevisioonis Baltimaade vastupanuvõimest propagandale

RKK tegevjuht Dmitri Teperik tutvustas Terevisiooni eetris hiljuti valminud indeksit, millega mõõdeti Balti riikide vastupanuvõimet vaenulikule propagandale. Uuring valmis rahvusvahelise koostööprojekti raames, mille läbiviimist toetas Saksa Marshalli fond.

Vaadata lähemalt: https://etv.err.ee/v/meelelahutus/terevisioon/terevisiooni_lood/7bd0b9ea-857d-44ec-a46a-dbafec642bed/uuring-annab-ulevaate-baltimaade-vastupanuvoimest-venemaa-propagandale

Jaga ja arutleBlogi

Ameerika Ühendriigid, Soome ja Rootsi: kolmepoolne tahteavaldus kaitsealaste huvide kohta

2018. aasta 8. mail kohtusid Soome ja Rootsi kaitseministrid Jussi Niinistö ja Peter Hultqvist Pentagonis USA kaitseministri James Mattisega.

Korea: mõõdukas optimist ja kaine mõistus

Korea poolsaare arengud panevad imestama ka kõige optimistlikumad ja Põhja-Koreaga seotud läbirääkimiste ajalugu süvitsi tundvad analüütikud. Mida...

Pöördepunkt Armeenias

Armeenias tehti sel nädalal ajalugu – uue vabariigi ajal ei ole nähtud sellist masside koondumist nagu viimasel kümnel päeval.
RKK – Icds.ee
Scroll to Content Header