RKK – Icds.ee

Eesmärk on arendada Atlandi-üleses kogukonnas strateegilist mõtlemist Balti ja Põhjala riikide julgeolekuprobleemide üle, mis kätkevad nii sõjalist kui ka küber- ja energiajulgeolekut ning samuti ühiskonna sidususe ja toimepidevusega seotud küsimusi.

Foto:Robert Reisman

Uudised

RKK tegevjuht Dmitri Teperik rääkis Terevisioonis Baltimaade vastupanuvõimest propagandale

RKK tegevjuht Dmitri Teperik tutvustas Terevisiooni eetris hiljuti valminud indeksit, millega mõõdeti Balti riikide vastupanuvõimet vaenulikule propagandale. Uuring valmis rahvusvahelise koostööprojekti raames, mille läbiviimist toetas Saksa Marshalli fond.

Vaadata lähemalt: https://etv.err.ee/v/meelelahutus/terevisioon/terevisiooni_lood/7bd0b9ea-857d-44ec-a46a-dbafec642bed/uuring-annab-ulevaate-baltimaade-vastupanuvoimest-venemaa-propagandale

Jaga ja arutle

TwitterBlogi

Põhja-Korea diplomaatiline delegatsioon on olümpialt lahkunud. Kas nad saavutasid, mida olid plaaninud?

Millised olid Kim Jong-uni täpsed kaalutlused Pyeongchangi olümpia-delegatsiooni saates, me ei tea, aga arutleda võib eelkõige kolme eesmärgi üle.

Soome alasi ja haamri vahel

Võrreldes Eestiga on Soome muidugi suur maa, kuid maailma kontekstis kuuluvad mõlemad riigid ikkagi samasse kategooriasse ehk väikeriikide omasse....

RKK videoblogi: Euroopa Liidu eesistumisest

Lõppevat Eesti eesistumist Euroopa Liidus iseloomustab RKK 18. detsembri videoblogis Eesti eriesindaja Euroopa Liidu juures Matti Maasikas.
RKK – Icds.ee
Scroll to Content Header