RKK – Icds.ee

Eesmärk on arendada Atlandi-üleses kogukonnas strateegilist mõtlemist Balti ja Põhjala riikide julgeolekuprobleemide üle, mis kätkevad nii sõjalist kui ka küber- ja energiajulgeolekut ning samuti ühiskonna sidususe ja toimepidevusega seotud küsimusi.

Foto:Robert Reisman

Sündmused

4. september 2017 / Sündmused,

RKK-ga liitub Ivo Juurvee

RKK on heameel tervitada oma kollektiivi uut liiget Ivo Juurveed.

Ivo hakkab juhtima RKK uurimisprogrammi “Kerksus ja julgeolek” arendamist ning uurima hübriidohtude erinevaid vorme. Ivo on tunnustatud teadlane, tal on doktorikraad ajaloo erialal Tartu Ülikoolist, kus väitekirja teemaks oli riigisaladuse kaitse Eestis 1918-1940. Tal on märkimisväärne praktiline ja poliitika-alane kogemus, olles varem nõunikuna töötanud Riigikantselei julgeoleku ja riigikaitse koordinatsioonibüroos ning teistel ametikohtadel. Enne RKK-ga liitumist töötas Ivo Sisejulgeoleku instituudi juhatajana Sisekaitseakdeemias.

TwitterBlogi

Põhja-Korea diplomaatiline delegatsioon on olümpialt lahkunud. Kas nad saavutasid, mida olid plaaninud?

Millised olid Kim Jong-uni täpsed kaalutlused Pyeongchangi olümpia-delegatsiooni saates, me ei tea, aga arutleda võib eelkõige kolme eesmärgi üle.

Soome alasi ja haamri vahel

Võrreldes Eestiga on Soome muidugi suur maa, kuid maailma kontekstis kuuluvad mõlemad riigid ikkagi samasse kategooriasse ehk väikeriikide omasse....

RKK videoblogi: Euroopa Liidu eesistumisest

Lõppevat Eesti eesistumist Euroopa Liidus iseloomustab RKK 18. detsembri videoblogis Eesti eriesindaja Euroopa Liidu juures Matti Maasikas.
RKK – Icds.ee
Scroll to Content Header